Discovery 4.2 JellyBean Sürümüne Dönme
Akıllı TelefonAndroid

Discovery 4.2 JellyBean Sürümüne Geri Dönme.

maxresdefault

Merhaba sevgili arkadaşlar. Birçok forum sitesinde okuduğum ve kendi tecrübelerimden de anladığım kadarıyla, kullanıcıların çoğu Discovery 4.4.2 KitKat sürümünden memnun değil ve Discovery 4.2 JellyBean sürümüne geri dönmek istiyor. Ancak nasıl yapılacağı konusunda çoğu kişi kararsız.

Okuduğum yazılarda Discovery 4.2 JellyBean sürümüne nasıl dönerim, discovery eski sürüme nasıl dönülür veya, discovery eski haline nasıl getiririm gibi birçok soruyla karşılaştım ve bu yazıyı yazmaya karar verdim. Aslında General Mobile Discovery Kitkat Yükseltme sayfasında eski sürüme nasıl dönüleceğini yazmış. Ancak bu husus, ben de dahil ilk etapta birçok kullanıcının dikkatinden kaçmış. Meğerse Discovery 4.4.2 KitKat sürümünü telefona yükledikten sonra tekrar  Discovery 4.2 JellyBean sürümüne dönmek çok basitmiş 🙂

Gelelim nasıl yapıldığına:

 

Screenshot_2015-01-21-14-30-46
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

 

Öncelikle Discovery Kitkat Yükseltme sayfasına gidiyoruz, yukarıdaki fotoğrafta görülen, sayfanın en altında bulunan  bölüme geliyoruz. Burada telefonumuzun modeline göre uygun programı indirmek için ilgili yere tıklıyoruz. Programı indirdikten sonra, aynı sayfada bulunan adımları izleyerek KikKat sürümünü yükler gibi Discovery 4.2 JellyBean sürümünü yüklüyoruz. İşte bu kadar basit.

Hoşçakalın takipte kalın….

Mehmet ORÇAN

Kendi çapında bilişim sektörüyle ilgilenen, insanlara yardımcı olmayı seven, insanlardan bir insan...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu