Google Chrome Dinozor Oyunu - Teknoloji Güncesi
OyunWordpress

Google Chrome Dinozor Oyunu

İnternet bağlantınız olmadığı zamanlarda Google Chrome tarayıcıda çıkan dinozor oyununu hatırlarsınız. Unutmaya yüz tutmuşsanız bu oyunu sağlam bir alt yapınız var demektir , ne mutlu size.

Nasıl Oynanır?

  • Oyun alanı içinde space tuşuna basarak başlayabilirsiniz
  • Tabii biliyorsunuz oyun duraksamaksınız ve her geçen an nesnelerin daha da hızlı bir şekilde üzerinize gelmesi şeklinde ilerliyor
  • Space (boşluk) tuşu ile ya da Yukarı Aşağı yön tuşları aracılığı ile oynayabilirsiniz. Yukarı yön tuşu zıplamanızı ve aşağı yön tuşuda eğilmenizi sağlar. Mobilden oynamaya çalışıyorsanız oyun alanında herhangi bir yere dokunmanız zıplamanızı sağlayacaktır.

Sitenize Dinozor Oyununu Ekleyin

Wordpress için Google işbirliği ile geliştirilen bir eklenti sayesinde sizlerde isterseniz sitenize bu oyunu kolayca ekleyebilirisiniz. Tek yapmanız gereken Dinosaur Game (https://wordpress.org/plugins/dinosaur-game/) isimli eklentiyi kurmak ve ardından, gösterilmesini istediğiniz sayfada [ dinosaur-game ] kısa kodunu kullanmak.

google dinosaur

 

 

İyi eğlenceler. Kaç puan yaptığınızı yorumlarda görelim.

Google Chrome Dinosaur Oyunu

0

4

Klasik dinozor oyunu. İnternet gelsin diye beklerken, kendinizi kaptırıp internet gelmesin demeye başladığınız anda interneti getiren oyun 🙂

Eklenti Sayfası
User Rating: 4.16 ( 4 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu