Saklı Cennet Sarıgerme - Teknoloji Güncesi
Gezi & Tatil

Saklı Cennet Sarıgerme

Seyahatinize karar vermeden önce Rent Go’nun sunduğu araç kiralama seçeneklerini keşfedin.

Muğla iline bağlı olan Sarıgerme, her detayı ile eşsiz bir doğa harikası olarak kişilerin tatil seçeneklerinden biridir. Bölge olarak birçok otel ile kişilere tatil hizmetinin sınırsız bir şekilde sunarken hem de da kamp tercih edecek olanlar için de özel bölgeleri bulunmaktadır. Yaz sezonunda yoğun olarak turistleri ağırlayan Sarıgerme Plajı oldukça beğenilen ve tercih edilen lokasyonlar arasında yer alır.

Tekne ve Yatlara Ev Sahipliği Yapan Koyları ile Sarıgerme


Koyları ve deniziyle son derece meşhur bir bölge olan tatil beldesi, Muğla ilinin gözde tatil cennetlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarıgerme nerede sorusu bu konumu değerlendirmek isteyenler tarafından sıklıkla sorulur. Sarıgerme, Muğla iline bağlı Ortaca ilçesinin 300 civarında hanesi bulunan sevimli ve şirin bir mahallesidir. Bir mahalle olmasına rağmen son derece meşhur bir ad ile Türkiye sınırları dışında da adından bahsettirmeyi başarmış özellikler taşımaktadır.

Bölgeye gittiğinizde ne olursa olsun görülmesi gereken detayları bulunan bu güzel ve sevimli mahallenin belirli noktalarını ne olursa olsun görmelisiniz. Sarıgerme gezilecek yerler listeniz bölgeye gelmeden hazır olmalıdır. Tabiatının eşsiz manzaraları görülmeye değer yerlerin olduğunu adeta belli eder gibi kişilere karşılamaktadır. Herkes için bir beğeni oluşturan bölge tatil ruhunu tam olarak kişilere yansıtan detaylar sunacaktır.

Sarıgerme’de Gezilecek Yerler

sarigerme halk plaji
Konum olarak denizi, sahili ve muhteşem havası ile dikkatleri çeker. Sarıgerme Halk Plajı, bu lokasyonda tatil yapanların tercih ettiği yerlerdendir. Hemen herkesin kolaylıkla ulaşabileceği son derece rahat ulaşıma sahip olan ve güvenli bir denizi bulunan plaj, ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Sarıgerme Plajı nerede diye sormuş olacaktır olursanız, Ortaca’nın merkezinden 15 dakikalık bir kara yolculuğu yapmanız yeterlidir denilebilir.

Yaz sezonunda olması gereken nüfusunun yaklaşık üç ya da dört katına kadar artış gösteren bölge, bu artış için uygun yapılaşma ve yüz ölçümüne sahiptir. Dağlık bir bölge olması sebebiyle yapılaşma vadiler şeklinde konumlandırılmıştır. Vadi yolunda ve sahil çevresinde kampa uygun birçok alan bulunmaktadır.

Otel olarak bir tatil planı halletmeyerak çoğunlukla özgür adımlar ile tatilci ruhuyla dolaşmak isteyenlerin tercihlerinden olan Rent Go Camp, son dönemlerde oldukça popüler konseptlerden birisini sizlere sunar. Gezginler için özgürlüğü vaat eden ve çadırıyla gezmek isteyen herkes için oldukça uygun olan bu aparat, Rent Go’dan kiralayacağınız araçlar ile son derece konforlu ve sınırsız bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Son yılların gözde tercihlerinden olan bu hizmetleri Rent Go Camp sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Sarıgerme’de Tatil Olanakları

Herkes için bir tatil anlayışı sunan bölge yıldızlı otelleriyle birbirinden keyifli tatiller için müşterilerine hizmet sunacaktır. The One Club Sarıgerme sunmuş olduğu hizmet ile sınırsız bir tatil vaat etmektedir. Dağlık bir bölge olması sebebiyle deniz ve plajlara servisi bulunan otelin denize olan uzaklığı ise, 1800 metre civarındadır. Tatilcilerine sahil bölümünde özel kum plajıyla hizmet veren otel hemen her konu da müşterilerine sorunsuz bir tatil için hizmet sağlamaktadır.
Sahil bölgesindeki oteller ise deniz, kum ve güneş üçlüsünün sınırsızca keyfine ve konforuna ulaşabileceğiniz son derece keyifli otellerden biri olan Robinson Sarıgerme son derece keyifli bir tatilin adresi olma noktasında kişilere yön vermektedir. Puravida Sarıgerme ile aynı bölgede olan oteller misafirlerine konfor ve yaz tatilinin keyfini çıkartmak konusunda destek sağlamaktadırlar.

Muğla Sarıgerme eyahatinize karar verdikten sonra Dalaman Araç Kiralama ve diğer ofislerimizi ziyaret ederek size uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu