Huzur Dolu Akyaka - Teknoloji Güncesi
Gezi & Tatil

Huzur Dolu Akyaka

Seyahatinize karar vermeden önce Rent Go’nun sunduğu araç kiralama seçeneklerini keşfedin.

Gökova Körfezi’nin doğu ucunda yer alan önemli turizm merkezi Akyaka,antik çağlardan beri üzerinde yaşam olduğuna inanılan, yakın zamana kadar sakin küçük bir balıkçı mahallesiydi. Keşfedilmesiyle birlikte doğal güzellikleri sayesinde yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri haline geldi.

Akyaka’ya Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanı – Akyaka Merkez mesafe/süre: 70 KM – 60 Dakika

Dalaman Havaalanı’ndan çıkışında sağa yönelin, D555 yönünde devam edin, Akyaka Mahallesi hedefine gitmek için D400 rotasını izleyin. Muğla Fethiye Yolu/D400 yönünde sola dönün ve Aydın Muğla yönünde devam edin, son olarak sağdan Atatürk Caddesi yönünde devam ederek hedefinize ulaşabilirsiniz.

Akyaka

Akyaka’da ne yapılır?

Gözlerden uzak bir balıkçı kasabasından çıkıp günümüzün en güzel turizm merkezlerinden biri olan Muğla ilindeki Akyaka, Antik çağlardan bugüne kadar çeşitli uygarlıklarıyla biliniyor. Burayı özel yapan esas detay ise Akyakada göze çarpan doğa harikası yerler. Birbirinden serin nehirler, göller ve el değmemiş inci gibi koylar herkesin ilgisini çekiyor. Görebileceğiniz yerler arasında Azmak Nehri, Akyaka Plajı ve Çınar Plajı var.

Akyaka

Aykayada bunların yanı sıra yapabileceğiniz aktiviteler;

  • Kite Surf
  • Tekne Turu
  • Ringo
  • Kano
  • Gece Hayatı

Akyaka

Huzur dolu bir Akyaka seyahatine karar verdikten sonra Dalaman Araç Kiralama ve Fethiye Araç Kiralama ziyaret ederek size uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu