Antalya’nın Keşfedilmemiş Cenneti: Adrasan - Teknoloji Güncesi
Gezi & Tatil

Antalya’nın Keşfedilmemiş Cenneti: Adrasan

Seyahatinize karar vermeden önce Rent Go’nun sunduğu araç kiralama seçeneklerini keşfedin.

Antalya bölge olarak yeşil ve mavinin buluştuğu en aktif tatil merkezlerinden biridir. Ege Bölgesi otelleri ile ve sınırsız tatil konforu ile meşhur bir bölge olmasına rağmen Antalya otellerinin ve sınırsız tatil hizmetlerinin yanı sıra kamp tatillerinin de son derece aktif olarak yer aldıkları bölgelerden biri olduğu görülmektedir. Hemen her konu da kişilerin tercihlerinden biri olan ve son derece beğenilen Adrasan koyları birçok ailenin ve kişinin tatil merkezi konumundadır.

Deniz olarak son derece uzun bir plaj yapısı olan plaj kamp alanlarının da olduğu meşhur sahilleri bulunan bir yer alan Antalya’da bembeyaz kumları ile Adrasan Plajı dikkatleri çeker. Adrasan Plajı’nın çevresi hem deniz hem de konaklama, kamp ve su sporları olanaklarını sizlere bir arada sunmaktadır.

Adrasan Plajı

Adrasan Koyu Nerede ?

 

adrasan

Adrasan Koyu

Muğla ve Antalya arasındaki bir bölgede bulunan Adrasan, sahili ile oldukça meşhur bir bölgedir. Yaklaşık iki km uzunluğundaki plajı ile son derece geniş bir kumsala sahip olan Adrasan Koyu olanakları ve doğal güzellikleri ile herkese hitap eden bir lokasyon. Koy, Antalya ve Muğla illerine uzaktır. Antalya ile mesafesi 95 km’dir. Adrasan Suluada, tatilcilerin uğrak yerleri arasında yer alır ve koyun en popüler lokasyonlarından birisidir. Adrasan sahiline paralel plan tekneler eşliğinde bölgeye gidilen Suluada, denizinin rengi ve beyaz kumu ile son derece keyifli bir tatil ortamı sunacaktır.

Adrasan Gezilecek Yerler

adrasan kalesi

Adrasan Kalesi, beldenin bilinen en meşhur tarihi yapılarından birisidir. Belde çevresinde Likyalılar ve Romalılar’dan kalma birçok yapı bulunur. Ancak Adrasan daha çok denizi ve tabiatıyla bilinir. Bu sebeple de Akdeniz’de kamp için en çok tercih edilen yerlerdendir. Adrasan kamp kurulacak yerler denize yakınlığı ve sunduğu manzaraları ile dikkatleri çeker.

Likya Yolu

Likya Yolu

Olimpos

Olympos

İç kesimlere doğru genişleyen bir yapısı olan Adrasan’da sahilde kamp yapan kişilere rastlamak mümkün olmaktadır. Adrasan gezi rehberi listesi çok kabarık olmamasına rağmen kara üzerinde değilse de ne olursa olsun tekne ile Adrasan açıkları ve kıyılarının gezilmesi gerekir. Denizin muhteşem olduğu bu lokasyonda birbirinden keyifli koylar tatilcileri bekliyor. Bununla birlikte Olympos’un da Adrasan’a çok yakın bir noktada olduğunu belirtmekte fayda var.

Adrasan Kamp Alanları

Konaklama konseptlerinin için de en keyifli ve özgürlük alanı geniş olan seçeneklerden biri olan Adrasan kamp detayları tüm tatilciler için merak konusu olmaktadır. Bölge, tabiatı ve doğası ile son derece doğal bir yerleşkede bulunur. Bu nedenle araçlardaki çadırların kullanımı ise son derece kolay ve tercih edilebilir olacaktır.

Çıralı

Son yıllar popüler olan kamp ürünlerinde araç üstü çadırlar son derece pratik ve tercih edilebilir bir ürün olarak kişilere hizmet vermektedir. Adrasan kamp alanı detaylarında da sıklıkla görülen bu tip çadırlar satışları ya da kiralanma oranları son derece yüksek ürünler olarak tercih edilmektedir. Adrasan camping otel bölgelerine biraz uzak mesafede bulunan tabiat ile iç içe bölgelerde varlıklarını sürdürmektedir.

Seyahatlerin gözde ürünlerinden olan Rent Go Camp araç üstü çadır, hayatı ve tatilleri kolaylaştıran keyifli ürünler olarak kiralanmaktadır. Ürünleri Rent Go üzerinden kolaylıkla seçebilir ve istediğiniz aracı kolaylıkla ve güven ile kiralayabilirsiniz. Rent Go Camp araç üstü kamp çadırı ile rezervasyon derdi olmadan tatil tam olarak yolda başlamaktadır.

Adrasan Koyu’nu keşfetmeye karar verdikten sonra Antalya Havalimanı Araç Kiralama ve Alanya Araç Kiralama ofislerimizi ziyaret ederek size uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Adrasan’ı gördükten sonra bir de Antalya’yı gezeceğim diyenler buraya! Heytripster’dan alacağınız seyahat programları Rent Go’ya özel %10 indirimli! Hemen tıklayın!

https://bit.ly/heytripster-rent-go

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu