Twitter bildirim sorununa çözüm - Teknoloji Güncesi
Akıllı TelefonAndroid

Twitter bildirim sorununa çözüm

“Twitter’da bildirimler gelmiyor, Twitter bildirim sorunu, Telefonuma Twitter bildirimleri gelmiyor” diyerek Google amcaya sordunuz ve Tecrübe Paylaşım sitemize geldiyseniz sizi doğru yere yönlerdirmiş demektir 😉

Google Play Store’da yer alan yorumlardan da açıkça anlaşılacağı üzere bir çok kullanıcı “Twitter’da güncellemeden sonra bildirim gelmiyor”, “Bildirim gelmiyor, uygulama sorunlu” vb. şikayetlerini yazıyorlar. Oysa bildirim sorunu uygulamadan kaynaklanmıyor. Sorun birden fazla cihazda Twitter’a giriş yaptıysanız , aynı cihazla birden fazla hesabınız varsa veya telefonunuzu formatlayıp yeniden giriş yaptıysanız uygulamaya erişiminiz bir nevi kısıtlanıyor. Sizin de böyle bir sorununuz varsa haydi çözelim.

1. Adım 

Telefonunuzdan Twitter uygulamasını kaldırın.

2. Adım 

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdan, Twitter’ın kendi web sitesi olan https://www.twitter.com/adresinden hesabınıza giriş yaparak Ayarlar/Uygulamalar yolunu izleyerek veya burayı tıklayarak https://twitter.com/settings/applications “Twitter for Android” uygulamasına “Erişimi Kaldır” deyin.

twitter_ayar

3. Adım 

Google Play Store’a girerek Twitter uygulamasını yeniden yükleyin.

Artık bildirimleri almaya devam edebilirsiniz.

Harun Kocaman

Baba Matematikçi ve Bilgisayar ve Bilişim Yüksek Mühendisi

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu