Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Müjde!!! General Mobile Dicovery İçin 4.4.2 Kitkat Güncellemesi geldi.

Müjde!!! General Mobile Dicovery İçin 4.4.2 Kitkat Güncellemesi geldi.

1

 

Evet sevgili arkadaşlar sonunda beklenen oldu ve General Mobile Discovery için 4.4.2 Kitkat güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile gelen yenilikleri görmek için tıklayın. Discovery kullanıcılarının Mayıs ayı sonundan itibaren beklediği güncelleme nihayet geldi. Bilindiği gibi General Mobile firması Discovery Modeli için Ağustos ayı içerisinde bir beta sürümü yayınlamıştı. Bu sürümle kullanıcıların tecrübeleri gören firma, 4.4.2 Kitkat’ın final sürümünü yayınladı.

Ancak güncelleme yapmadan önce tüm verilerinizi ve uygulamalarınızı yedeklerseniz sizin için çok büyük bir kolaylık olur. Zira güncellemeden sonra telefondaki tüm veriler ve uygulamalar siliniyor. Telefonunuzdaki verilerinizi silmeden güncelleme yapmak için çok güzel bir yöntem keşfettim. Özel bir program kullanmadan, sadece telefonun Recovery Mod bölümünü kullanarak aldığınız yedeği yeni sürüme kurabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı yazıya ulaşmak için tıklayın.

Discovery 16 GB modeli kullanıcıları  Menü>Sistem Güncelleme>Yeni Sürüm için Kontrol et yolunu izleyerek güncellemeyi otomatik olarak yükleyebilirler.

Gelelim General Mobile Discovery 4 GB’lık model kullancıları için Android 4.4.2 Kitkat güncellemesine. Maalesef firma bu kullanıcılar için otomatik güncelleme yayınlamadı. Discovery 4 GB kullanıcıları telefonlarını manuel olarak güncellemek zorunda. Bunun için General Mobile, Türkiye Resmi Sayfasından nasıl yapılacağını duyurdu. Güncellemeyi yapmak ve sayfaya gitmek için tıklayın.

 

Tüm General Mobile Discovery kullanıcılarına hayırlı olsun. Başka bir makalede buluşmak üzere…

Özet
Müjde!!! General Mobile Dicovery 4.4.2 Kitkat Güncellemesi geldi.
Tecrübe Konusu
Müjde!!! General Mobile Dicovery 4.4.2 Kitkat Güncellemesi geldi.
Açıklama
GM Discovery için sonunda beklenen güncelleme geldi. Firma hem 16 GB hem 4 GB modeller için güncellemeyi yayınladı. Ancak 16 GB modeller için telefon üzerinden otomatik güncelleme yapılabiliyorken, 4 GB model için güncellemenin manuel yüklenmesi gerekiyor.
Tecrübe

Mehmet ORÇAN Hakkında

Kendi çapında bilişim sektörüyle ilgilenen, insanlara yardımcı olmayı seven, insanlardan bir insan…

İlginizi Çekebilir

Çevrimiçi senkronizasyon hesabı olmadan tarayıcı sık kullanılanlarını aktarma

Çevrimiçi senkronizasyon Tarayıcılarımızda yer alan sık kullanılanlar zaman içinde fazla bir değişikliğe uğramadı. Bilinen tarayıcılar …

Bir Cevap Yazın